اولین نشست کمیته فنی مرکز توسعه فناوری سرامیک ایران
نخستین نشست کمیته فنی مرکز توسعه فناوری سرامیک ایران با حضور مدیران، کارشناسان فنی و تخصصی صنعت کاشی، سرامیک و لعاب یزد برگزار شد.

نخستین نشست کمیته فنی مرکز توسعه فناوری سرامیک ایران با حضور سیدعلی اکبر کلانتر رئیس هیأت مدیره و رامین زارع مدیرعامل این مرکز و همچنین مدیران، کارشناسان فنی و تخصصی صنعت کاشی، سرامیک و لعاب یزد برگزار شد.

در این نشست سیدعلی اکبر کلانتر رئیس هیات مدیره مرکز توسعه فناوری سرامیک ایران و رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت یزد، ضمن تشریح و تاکید بر جایگاهی که مرکز توسعه فناوری سرامیک ایران در حل چالش های فناوری صنعت سرامیک می تواند داشته باشد، ارتباط مستمر و توأم متخصصین حوزه کاشی، سرامیک و لعاب را با این مرکز، خواستار شد.

همچنین رامین زارع، مدیرعامل مرکز توسعه فناوری سرامیک ایران نیز ضمن تشریح سابقه، اهداف و چرایی راه اندازی این مرکز، اظهار داشت: مرکز توسعه فناوری سرامیک ایران اولین نمونه از مراکز توسعه فناوری در کشور است که با حضور فعال بخش خصوصی و حمایت نهادهای مرتبط دولتی آغاز به کار نموده و آماده تحقیق و پژوهش در حوزه چالش های نوآوری و فناوری صنعت سرامیک است.
گفتنی است حاضرین در این نشست ضمن تشریح وضعیت کنونی صنعت کاشی، سرامیک و لعاب در بخش تولید، پیرامون چالش ها و نیازهای فناوری و نوآوری این صنعت، بحث و تبادل نظر کردند.

شایان ذکر است در پایان مقرر شد این جلسات به صورت مدون و ماهیانه با موضوعات تخصصی صنعت برگزار شود.


  • دفتر مركزي: یزد، خیابان مطهری، پارک علم و فناوری، پردیس فناوری اطلاعات، واحد 101
  • آزمايشگاه: يزد، بلوار دانشجو، سه راه تعاون، مجتمع ادارات پارك علم و فناوري يزد- پرديس زيست فناوري و سيستمهاي پيشرفته - مجموعه آزمايشگاه سراميك
  • 035-37260108
  • 035-37260109
  • info@ictdc.com
نماد اعتماد الکترونیکی