اولین رویداد ملی نوآوری صنعت سرامیک، کاشی و لعاب در یزد برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه فناوری سرامیک ایران، سه شنبه پنجم شهریورماه، اولین رویداد ملی نوآوری صنعت سرامیک، کاشی و لعاب برگزار می شود.
در این رویداد  بیش از 50 طرح نوآوری به دبیرخانه ارسال شده و در روز برگزاری، 6 طرح منتخب برای سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان و دیگر مخاطبان حوزه صنعت کاشی، سرامیک و لعاب ارائه خواهد شد.
16 طرح نیز در قالب کتابچه در اختیار حاضرین قرار خواهد گرفت و زمینه تعامل طرفین با برگزاری جلسات B2B فراهم می‌شود.
شایان ذکر است حضور در این رویداد زمینه ترویج و آغازی بر ارائه و تشریح فرصت های جدید تجاری و سرمایه گذاری در زنجیره تأمین صنایع بالادستی و پایین دستی صنعت سرامیک را فراهم می آورد.
خاطرنشان می شود رویداد ملی نوآوری صنعت سرامیک، کاشی و لعاب با همکاری و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز فن بازار ملی ایران، پارک علم و فناوری یزد، انجمن صنفی تولیدکنندگان کاشی و سرامیک کشور، انجمن صنفی لعاب و رنگدانه های سرامیکی ایران، صندوق نوآوری و شکوفایی، اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی و شرکت شهرک های صنعتی استان یزد برگزار می شود.

 


  • دفتر مركزي: یزد، خیابان مطهری، پارک علم و فناوری، پردیس فناوری اطلاعات، واحد 101
  • آزمايشگاه: يزد، بلوار دانشجو، سه راه تعاون، مجتمع ادارات پارك علم و فناوري يزد- پرديس زيست فناوري و سيستمهاي پيشرفته - مجموعه آزمايشگاه سراميك
  • 035-37260108
  • 035-37260109
  • info@ictdc.com
نماد اعتماد الکترونیکی