جان دوباره موسسه تحقیقاتی اخوان دستمالچی با واگذاری به مرکز نوآوری و توسعه فناوری سرامیک ایران
استاندار یزد در همراهی با جمعی از مسئولان استان از موسسه تحقیقاتی و فرهنگی اخوان دستمالچی با هدف اتخاذ تصمیماتی در حوزه فعال کردن این مجموعه برای واگذاری مدت دار به مرکز نوآوری و توسعه فناوری سرامیک ایران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز نوآوری و توسعه فناوری سرامیک ایران؛ محمدعلی طالبی استاندار یزد در همراهی با جمعی از مسئولان استان از موسسه تحقیقاتی و فرهنگی اخوان دستمالچی با هدف اتخاذ تصمیماتی در حوزه فعال کردن این مجموعه برای واگذاری مدت دار به مرکز نوآوری و توسعه فناوری سرامیک ایران بازدید کرد.

شایان ذکر است با امضای موافقت نامه فی ما بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک علم و فناوری یزد با عاملیت مرکز نوآوری و توسعه فناوری سرامیک ایران، این مرکز با زیر بنای 2000 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال در یزد راه اندازی خواهد شد.

این مرکز با هدف تکمیل چرخه اکوسیستم نوآوری صنعت سرامیک در تکمیل فاز مرکز توسعه فناوری سرامیک ایران با سرمایه گذاری بخش خصوصی و حمایت استانداری، پارک علم و فناوری و شرکت شهرک های صنعتی یزد تجهیز و راه اندازی می شود تا متناسب با نیازها و فرصت های سرمایه گذاری نوآورانه در صنعت سرامیک و فراهم سازی بستر خدمات مشاورهای فنی، آزمایشگاهی، بازار و مالی و منتورینگ مطلوب و تقویت اکوسیستم استارتاپی در این صنعت، بستر توسعه اقتصاد دانش بنیان را در حوزه کاشی و سرامیک فراهم سازد و نیازها و فرصت های موجود در این صنعت را پاسخ داده و منجر به افزایش بهره وری آن شود.


  • دفتر مركزي: یزد، خیابان مطهری، پارک علم و فناوری، پردیس فناوری اطلاعات، واحد 101
  • آزمايشگاه: يزد، بلوار دانشجو، سه راه تعاون، مجتمع ادارات پارك علم و فناوري يزد- پرديس زيست فناوري و سيستمهاي پيشرفته - مجموعه آزمايشگاه سراميك
  • 035-37260108
  • 035-37260109
  • info@ictdc.com
نماد اعتماد الکترونیکی